Strategia. Projektowanie. Wdrożenie.

Studio

O nas

Lino Studio tworzy zgrany zespół z wielką pasją do projektowania… Ufamy naszemu wieloletniemu doświadczeniu i naszym intuicjom. Nasze różne spojrzenia, umiejętności, różnorodność prac i kontekstów projektowych pozwala nam tworzyć przemyślane rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Co robimy?

Specjalizujemy się w brandingu, projektowaniu opakowań, projektowaniu znaków jak i kompleksowo realizowanej identyfikacji wizualnej, projektach wzorniczych. Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy i ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby osiągnąć ich cele. Od początkowej strategii do końcowego wyniku, staramy się tworzyć oryginalne i znaczące rozwiązania.
Jedną z naszych ulubionych gałęzi jest projektowanie wzornicze produktu. Od projektu strukturalnego np. butelki czy świecy, po ceramikę, wzory tkanin, artykuły dekoracyjne.
Pracujemy z klientami z wielu sektorów: spożywczy, kosmetyczny, tekstylny, placówki i organizacje publiczne czy kulturalne. Nasi klienci są zróżnicowani pod względem wielkości, od małych firm rodzinnych po uniwersytety i większe firmy, których marki są zarządzane na wielu platformach i nośnikach.

Jak pracujemy?

Każdy projekt jest ważny, do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie i z zaangażowaniem. Każdy projekt rozpoczynamy od zrozumienia Twojej firmy, jej kultury, produktu lub usługi, rynków i celów.
Współpracujemy z Tobą, aby tworzyć wyjątkowe, zapadające w pamięć marki, które łączą Cię z Twoimi klientami.
Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz nową działalność, wprowadzasz nowy produkt, czy odświeżasz istniejącą markę, pomożemy Ci tworzyć, promować i zwiększać obecność Twojej marki na rynku.
Nasz proces twórczy jest taki sam niezależnie od projektu. Uważnie słuchamy klienta, analizujemy, wyciągamy wnioski, kreujemy i nadajemy realny kształt. Uczestniczymy również w procesie produkcji tak, żebyś czuł się bezpiecznie. Jednak nasze podejście często się różni, ponieważ nie ma jednego szablonu, ponieważ każda marka jest wyjątkowa. I bez względu na wszystko, pomysły zawsze są najważniejsze.

Nasi Klienci:

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz porozmawiać z nami o nowym projekcie lub chcesz uzyskać więcej szczegółów na temat naszych możliwości, chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Napisz  →