Latest thoughts, ideas & plans.

Archive

TRAP

TRAP

Projekt lampy podłogowej.
Lampa TRAP pozwala nam tworzyć nastrój dopasowany do danej sytuacji. Rozchylając lub zamykając półkule możemy regulować ilość światła.
Materiał: metal i polietylen
Światło LED.

ZAKRES

—  Projekt produktu

BOLEK I LOLEK

BOLEK I LOLEK

Bolek i Lolek to kolejna limitowana kolekcja w ofercie Empiku stworzone na licencji. Naszym zadaniem było wykorzystanie oryginalnych ilustracji postaci na szerokiej gamie produktów, które weszły w skład kolekcji. Osadziłyśmy je w nieco nowocześniejszym otoczeniu. Zaprojektowałyśmy kolorową, zabawną a jednocześnie spójną kolekcję akcesoriów papierniczych, toreb, poduszek, gier edukacyjnych i wielu innych produktów.
Sentymentalna podróż we współczesnym wydaniu ucieszyła niejednego już dorosłego klienta.

Klient: Empik
Foto: Materiały prasowe Empik

ZAKRES

—  Projekt kolekcji

WEDDING DAY

WEDDING DAY

Potentat na rynku druków okolicznościowych i wydawca książek poprosił nas abyśmy urozmaicili ich piękną, klasyczną ofertę o oryginalne i niestandardowe zaproszenia ślubne na rynek brytyjski.
Zaprojektowaliśmy różnorodne, nietypowe i wyjątkowe wzory wykorzystując ogromne możliwości technologiczne klienta. Wśród przepięknych klasycznych, wykonanych z największą starannością kolekcji zaproszeń ślubnych stworzyliśmy kolekcję oryginalną i nieoczywistą, przełamując stereotyp o sztywnym podejściu do tej uroczystości. To odpowiedź na postęp, na nowe, indywidualne oczekiwania ludzi dotyczące tego wyjątkowego dnia. Jedni chcą być zabawni, inni wpasować się w aktualne trendy, jeszcze inni pragną poprzez różnego rodzaju dodatki i gadżety zaangażować swoich gości w uczestnictwo tego wydarzenia.

Klient: Kartalia Fine Stationery

ZAKRES
—  Projekt zaproszeń
—  Ilustracja

LEROY MERLIN

LEROY MERLIN

Jako pierwsze projektantki w Polsce, nawiązałyśmy współpracę z Leroy Merlin – siecią marketów branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Owocem tej współpracy są trzy wdrożone do sprzedaży kolekcje dodatków i produktów dekoracyjnych “stone”, “cubes”, “cage”. Zapoczątkowałyśmy tym samym akcję “DOBRZE ZAPROJEKTOWANE”, której tradycją stało się, iż co roku do współpracy zapraszani są nowi, polscy projektanci. Kolekcje powstały przy ścisłej współpracy działu marketingu LM, końcowy efekt jest więc wynikiem wnikliwych analiz trendów ówcześnie obowiązujących.

Klient: Leroy Merlin
Foto: Materiały prasowe Leroy Merlin

ZAKRES
—  Projekt kolekcji

SWIECE ZAPACHOWE

ŚWIECE ZAPACHOWE

Na potrzeby naszego klienta projektujemy całe kolekcje świec, pojedyncze wzory, kolekcje private label dostosowane do oczekiwań poszczególnych odbiorców. Każdy projekt ma inne wymagania, inny budżet, adresowany jest do różnych odbiorców i kanałów sprzedaży. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie uwzględniając założenia. Kreujemy, wymyślamy nazwy kolekcji i zapachów, projektujemy opakowania i disple’e. Prezentujemy spośród różnorodnych projektów kilka wybranych.

Klient: Bartek Candles

ZAKRES

—  Koncept
—  Copywriting
—  Opakowania

TYLKO W EMPIKU

TYLKO W EMPIKU

EMPIK PAPERDOT KOLEKCJA “AZTEC”
„Tylko w Empiku” to sezonowo wprowadzane limitowane, autorskie kolekcje do oferty sklepu. „Aztec” jest kolejną kolekcją zaprojektowaną specjalnie dla Empiku. Zostałyśmy poproszone o stworzenie spójnej serii akcesoriów papierniczych, różnego rodzaju tekstyliów i gadżetów. Głównym założeniem było wpisanie się w aktualny trend i wykorzystanie azteckich motywów. Ponieważ kolekcja składała się z dużej ilości różnorodnych produktów powstał pattern, który pozwolił na implementację na różnych materiałach. Tak powstała kolorowa i spójna kolekcja „Aztec”, która okazała się cieszyć dużym powodzeniem wśród klientów.

Klient: Empik

ZAKRES

—  Projekt kolekcji

BIRDS

BIRDS

Projekt kolekcji tekstyliów użytkowych i ceramiki. Zdobył nagrodę w konkursie Dobry Wzór w kategorii “strefa domu”. To corocznie przyznawana nagroda przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego za najlepiej zaprojektowane produkty, które zostały wdrożone do produkcji.

Autor: Ewa Szyszka-Oczkowska
Producent: GlobalDom

ZAKRES

—  Projekt kolekcji

SLEEV – PROMOCYJNE OPAKOWANIA ALKOHOLI

SLEEV – PROMOCYJNE OPAKOWANIA ALKOHOLI

Potentat na rynku produkcji opakowań typu sleev – drukarnia Masterpress, poprosiła nas o zaprojektowanie opakowań promocyjnych na butelki alkoholu. Opakowania miały podkreślać innowacyjny charakter rozwiązań technologicznych, pokazać doskonałą jakość druku i bogactwo technik uszlachetnień. Od rotograwiury, poprzez różnego rodzaju lakiery, wielość kolorów, nieskazitelną przezroczystość materiału i wiele innych. Opakowania miały towarzyszyć targom, spotkaniom firmowym i innym okazjom promujących drukarnię. Umiejętne i przemyślane połączenie technik druku i uszlachetnień daje niesamowite efekty. Masterpress chciał pokazać przede wszystkim swoje ogromne możliwości produkcyjne a co za tym idzie korzyści dla potencjalnych klientów. Wszystko po to, aby w pełni wydobyć i podkreślić walory danego produktu.

Klient: Masterpress

ZAKRES

—  Opakowania
—  Identyfikacja

EMPIK ART UNLIMITED “KOLEKCJA WISŁAWA SZYMBORSKA”

EMPIK ART UNLIMITED “KOLEKCJA WISŁAWA SZYMBORSKA”

Empik Art Limited to inicjatywa, pod którą kryje się idea popularyzacji polskiej sztuki i kultury. Empik zaprasza polskich artystów do współpracy i powierza im tworzenie nowych kolekcji produktów.

Empik wraz z Fundacją Wisławy Szymborskiej zdecydował upowszechnić wybrane utwory literackie i plastyczne.

Z nieukrywaną satysfakcją z powierzonych nam materiałów, kolaży oraz cytatów literackich, zaprojektowałyśmy przedmioty codziennego użytku. Powstały notatniki, talerze, podkładki, zakładki i wiele innych, które miały umożliwić odbiorcom obcowanie z twórczością naszej noblistki w nowym kontekście.

Klient: Empik

ZAKRES

—  Projekt Serii

SCENTED CANDLE – PLANT COLLECTION

SCENTED CANDLE – PLANT COLLECTION

Orchid i Dream of Woodland to kolekcje świec inspirowane roślinnymi motywami i zapachami zaczerpniętymi wprost z natury.
Stworzyliśmy kolekcje od podstaw, od konceptu po final design.

Klient: Bartek Candles

ZAKRES

—  Koncept
—  Nazewnictwo
—  Opakowania

Older entries »