Latest thoughts, ideas & plans.

Archive

WEDDING DAY

WEDDING DAY

Potentat na rynku druków okolicznościowych i wydawca książek poprosił nas abyśmy urozmaicili ich piękną, klasyczną ofertę o oryginalne i niestandardowe zaproszenia ślubne na rynek brytyjski.
Zaprojektowaliśmy różnorodne, nietypowe i wyjątkowe wzory wykorzystując ogromne możliwości technologiczne klienta. Wśród przepięknych klasycznych, wykonanych z największą starannością kolekcji zaproszeń ślubnych stworzyliśmy kolekcję oryginalną i nieoczywistą, przełamując stereotyp o sztywnym podejściu do tej uroczystości. To odpowiedź na postęp, na nowe, indywidualne oczekiwania ludzi dotyczące tego wyjątkowego dnia. Jedni chcą być zabawni, inni wpasować się w aktualne trendy, jeszcze inni pragną poprzez różnego rodzaju dodatki i gadżety zaangażować swoich gości w uczestnictwo tego wydarzenia.

Klient: Kartalia Fine Stationery

ZAKRES
—  Projekt zaproszeń
—  Ilustracja

RENDERY PACKSHOT

RENDERY PACKSHOT

Jedną z naszych gałęzi działalności jest tworzenie doskonałej jakości hiperrealistych wizualizacji 3D. Kiedy liczy się detal, a obraz ma być idealny… Pokażemy Twój produkt tak, aby zachwycił odbiorcę.
Pracujemy bezpośrednio z klientem lub też jako podwykonawca. Przedstawiamy kilka, wybranych realizacji.

Klient: Sofastudio

ZAKRES

—  Modelowanie
—  Wizaualizacja 3D

LOVOLIV

LOVOLIV

Na potrzeby naszego klienta przygotowaliśmy projekt koncepcyjny nowej marki własnej. Lovoliv to produkty, dla których bazą są owoce oliwek. Ekologiczne, naturalne i pochodzące z najlepszych greckich upraw oliwkowych gajów. W portfolio marki wchodzą różne rodzaje oliwek, oliwy o różnych pojemnościach oraz pasty. Mocny, nieco “prymitywny”, odręczny projekt logo marki i nazwa to odniesienie do sfery emocji – miłości do oliwek. Prostota opakowań i jasne komunikaty podkreślają benefity produktów – segment premium czyli najwyższą jakość i naturalność. Kochamy oliwki i znamy się na nich. Design pozwala na dość łatwe rozszerzanie produktów w poszczególnych kategoriach. Stworzyliśmy silną i niepowtarzalną tożsamość.
Architektura i świat marki, nazewnictwo, ilustracje oraz projekty opakowań.

ZAKRES

—  Koncept
—  Architektura marki
—  Świat marki
—  Copywriting
—  Logo
—  Opakowania

SWIECE ZAPACHOWE

ŚWIECE ZAPACHOWE

Na potrzeby naszego klienta projektujemy całe kolekcje świec, pojedyncze wzory, kolekcje private label dostosowane do oczekiwań poszczególnych odbiorców. Każdy projekt ma inne wymagania, inny budżet, adresowany jest do różnych odbiorców i kanałów sprzedaży. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie uwzględniając założenia. Kreujemy, wymyślamy nazwy kolekcji i zapachów, projektujemy opakowania i disple’e. Prezentujemy spośród różnorodnych projektów kilka wybranych.

Klient: Bartek Candles

ZAKRES

—  Koncept
—  Copywriting
—  Opakowania

ILUSTRACJE NA ETYKIETY PIW

ILUSTRACJE NA ETYKIETY PIW

Ilustracje to jedna z naszych mocnych stron.
Zostaliśmy poproszeni o wykonanie detalu do projektu etykiety na piwo. Zadaniem było zilustrowanie w prostej ikonicznej formie różnych smaków piwa. Ikony miały oddawać ich charakter, główne cechy związane z pochodzeniem danego smaku lub charakterystyczny składnik nadający im wyjątkowość. Ważne było aby ilustracja dobrze wyglądała w technice Hot Stampingu.
Tak powstały unikatowe i rozpoznawalne detale w designie etykiety.

Klient: Sofastudio

ZAKRES

—  Ilustracje

We are the shit