Latest thoughts, ideas & plans.

Archive

ZIELONY GAJ

ZIELONY GAJ

Projekt logo i opakowań dla nowej marki kosmetyków do higieny i pielęgnacji. Zielony Gaj to tradycyjna wiedza zielarska czerpiąca bogactwo z rodzimych roślin, owoców i ziół z polskich łąk i sadów. Formuły dodatkowo wzbogacone są o kompleksy witamin oraz dobroczynne oleje. Naturalność, łagodne działanie oparte na wyciągach roślinnych, przystępna cena i rodzinne, duże pojemności – to główne benefity produktów.

Klient: Inco Veritas

ZAKRES
—  Logo
—  Opakowania

ALLVERNUM

ALLVERNUM

Projekt logo i papeterii firmowej dla marki kosmetycznej.
Bardzo ważnym elementem jest sygnet, który stał się nieodłącznym i charakterystycznym elementem identyfikacji na opakowaniach.

Klient: Allvernum

ZAKRES

—  Identyfikacja

LOVOLIV

LOVOLIV

Na potrzeby naszego klienta przygotowaliśmy projekt koncepcyjny nowej marki własnej. Lovoliv to produkty, dla których bazą są owoce oliwek. Ekologiczne, naturalne i pochodzące z najlepszych greckich upraw oliwkowych gajów. W portfolio marki wchodzą różne rodzaje oliwek, oliwy o różnych pojemnościach oraz pasty. Mocny, nieco “prymitywny”, odręczny projekt logo marki i nazwa to odniesienie do sfery emocji – miłości do oliwek. Prostota opakowań i jasne komunikaty podkreślają benefity produktów – segment premium czyli najwyższą jakość i naturalność. Kochamy oliwki i znamy się na nich. Design pozwala na dość łatwe rozszerzanie produktów w poszczególnych kategoriach. Stworzyliśmy silną i niepowtarzalną tożsamość.
Architektura i świat marki, nazewnictwo, ilustracje oraz projekty opakowań.

ZAKRES

—  Koncept
—  Architektura marki
—  Świat marki
—  Copywriting
—  Logo
—  Opakowania

SWIECE ZAPACHOWE

ŚWIECE ZAPACHOWE

Na potrzeby naszego klienta projektujemy całe kolekcje świec, pojedyncze wzory, kolekcje private label dostosowane do oczekiwań poszczególnych odbiorców. Każdy projekt ma inne wymagania, inny budżet, adresowany jest do różnych odbiorców i kanałów sprzedaży. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie uwzględniając założenia. Kreujemy, wymyślamy nazwy kolekcji i zapachów, projektujemy opakowania i disple’e. Prezentujemy spośród różnorodnych projektów kilka wybranych.

Klient: Bartek Candles

ZAKRES

—  Koncept
—  Copywriting
—  Opakowania

SUN BALANCE

SUN BALANCE

Projekt opakowań kosmetyków słonecznych.
Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo serii, uporządkowanie jej architektury i nadanie spójności. Założeniem było, że są to kosmetyki dla całej rodziny, bardzo dobrej jakości po przystępnej cenie.
Zaproponowaliśmy kody kolorystyczne dla każdej linii – ochronnej, pielęgnacyjnej i upiększającej. Dzięki temu uzyskaliśmy łatwe i czytelne rozróżnienie poszczególnych linii. Całość oparta na prostocie i czytelności komunikatów miała wyróżnić produkty wśród wielokolorowych produktów na tle bezpośredniej konkurencji w tym segmencie.

Klient: Farmona

ZAKRES

—  Architektura marki
—  Logo
—  Opakowania

DERM REPAIR

DERM REPAIR

Projekt serii i dwóch linii specjalistycznych preparatów do pielęgnacji skóry problematycznej opartej na wysoko zaawansowanych formułach zawierających ekstrakty roślinne. Naturalna profesjonalna pielęgnacja skóry – to główna filozofia marki. Koncept i architektura marki, naming, logo, strategia rozwoju serii, opracowanie graficzne.

Klient: Nuco

ZAKRES

—  Architektura marki
—  Logo
—  Opakowania

IDENTYFIKACJA DLA MIASTA MILANÓWEK

IDENTYFIKACJA DLA MIASTA MILANÓWEK

Znak liścia dębowego, z którym utożsamiają się mieszkańcy – ważny w symbolice miasta, nierozerwalnie z nim związany. Jednak nie dosłowny, nie kalka – to znak na miarę dzisiejszych czasów, to milanowski szlif, odwołujący się do stylistyki lat największej świetności miasta w okresie międzywojnia – modernizmu i Art Deco. To na tych wartościach wyrósł prestiż i wyjątkowość tego miejsca. To odniesienie do historii i tradycji, ale we współczesnej formie.
Otwarta kompozycja symbolizuje otwartość miejsca i chęć ciągłego rozwoju.
Znak zaprojektowaliśmy z myślą o możliwościach implementacji na różne materiały, szlif w szkle, wykuty w kamieniu, rzeźbiony w drewnie, drukowany czy tłoczony. Doskonały do zastosowań multimedialnych.
Podstawowa kolorystyka w odcieniach zieleni to oczywiste odniesienie do niezwykle bogatej zieleni miasta ogrodu, wyjątkowy element kształtujący DNA tego miejsca od dziesiątek lat.
Powstała uproszczona księga znaku, papeteria oraz materiały promocyjne.

Nowy znak daje początek szeroko planowanym działaniom w zakresie uporządkowania i ujednolicenia wizerunku Miasta.

Klient: Urząd Miasta Milanówek

ZAKRES

—  Logo
—  Identyfikacja

SLEEV – PROMOCYJNE OPAKOWANIA ALKOHOLI

SLEEV – PROMOCYJNE OPAKOWANIA ALKOHOLI

Potentat na rynku produkcji opakowań typu sleev – drukarnia Masterpress, poprosiła nas o zaprojektowanie opakowań promocyjnych na butelki alkoholu. Opakowania miały podkreślać innowacyjny charakter rozwiązań technologicznych, pokazać doskonałą jakość druku i bogactwo technik uszlachetnień. Od rotograwiury, poprzez różnego rodzaju lakiery, wielość kolorów, nieskazitelną przezroczystość materiału i wiele innych. Opakowania miały towarzyszyć targom, spotkaniom firmowym i innym okazjom promujących drukarnię. Umiejętne i przemyślane połączenie technik druku i uszlachetnień daje niesamowite efekty. Masterpress chciał pokazać przede wszystkim swoje ogromne możliwości produkcyjne a co za tym idzie korzyści dla potencjalnych klientów. Wszystko po to, aby w pełni wydobyć i podkreślić walory danego produktu.

Klient: Masterpress

ZAKRES

—  Opakowania
—  Identyfikacja

EVOIA

EVOIA

To nowa marka kosmetyków pielęgnacyjnych stworzonych z myślą o wymagających kobietach, które poszukują połączenia innowacji technologicznych z dobroczynnym działaniem składników naturalnych i bezpieczeństwem ich stosowania.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie opakowań do pierwszej linii Hydro d’Azur Skin System, stworzenie architektury marki, w oparciu o którą będą powstawały opakowania do kolejnych linii.
Czystość, prostota i elegancja. Trzy kolory opisujące świat marki to lazurowy błękit – woda i natura, biel – krystaliczna czystość i minerały, srebro – profesjonalizm i strefa premium.
Stworzyliśmy również look oraz wykonaliśmy wizualizacje opakowań.

Klient: Change Look S.A.

ZAKRES

—  Opakowania
—  Architektura marki
—  Materiały wsparcia

RADICAL MED

RADICAL MED

Dermokosmetyki z serii Radical Med to gama specjalistycznych preparatów przeznaczonych do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Wysoce aktywne preparaty zapewniają kompleksową terapię o szerokim spektrum działania.

Założenie strategiczne produktu: Ukierunkowanie w stronę produktów leczniczych do sprzedaży tylko w kanale farmaceutycznym. Komunikacja właściwości leczniczych produktu, wysoka skuteczność działania.
Zadanie: zaprojektowanie logo nowej serii oraz szaty graficznej opakowań.

Rozwiązanie projektowe: W ramach serii zaprojektowaliśmy linie ukierunkowane na poszczególne problemy takie jak: wypadanie włosów, kruchość i łamliwość włosów czy problemy dermatologiczne skóry głowy takie jak łupież, łuszczyca. Zaproponowaliśmy kod kolorystyczny dla każdej linii, aby w ramach spójnej grafiki można było łatwo odnaleźć produkt przypisany do danego problemu oraz dawał możliwości rozwoju i rozbudowy serii opakowań o kolejne linie w przyszłości. Nadaliśmy im prosty, przejrzysty i czytelny wygląd podkreślając benefity produktu – laboratoryjną jakość, profesjonalizm, innowacyjne formuły.

Klient: Instytut Dermokosmetyków Ideepharm

ZAKRES

—  Logo
—  Opakowania

Older entries »